قوانین - خرید گیفت کارت

قوانین وبسایت

قوانین و مقرارت سایت گیفت کارت نوین به شرح ذیل می باشد:
1. خرید برای افراد زیر 18 سال می بایست با هماهنگی والدین صورت گیرد، در صورت بروز هرگونه تخلف از سوی خریدار تمامی عواقب آن برعهده والدین و شخص خریدار می باشد.
2.چنانچه خریدار به هردلیل گیفت کارت اشتباهی خریداری کرده باشد ، پس از خرید امکان تعویض گیفت کارت ویا برگشت وجه نمیباشد.
3. خریدار محترم چنانچه با نحوه ردیم کردن گیفت کارت گوگل پلی آشنایی ندارید لطفا به بخش آموزش ها مراجعه فرمایید،چراکه وبسایت گیفت کارت نوین هیچگونه مسئولیت در قبال بلاک شدن حساب شما را ندارد.
4. اگر به هر دلیل گیفت کارت به صورت اتوماتیک به خریدار تحویل داده نشد خریدار موظف است از طریق ایمیل و موبایل در بخش (تماس با ما ) با پشتیبانی سایت تماس حاصل نماید و پیگیری گیفت کارت خود را انجام دهد ،تا تیم پشتیبانی کمتر از 24 ساعت به خریدار گیفت کارت را تحویل دهد.
5. خریدار موظف است اطلاعات شماره تماس خود را به صورت صحیح ثبت نماید ، در صورتی که اطلاعات صحیح ثبت نشود و فروشگاه گیفت کارت نوین امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می باشد.
6. چنانچه کاربر با پیام قبلا استفاده شده یا Already redeemed مواجه شد موظف است ردیم دیت یا تاریخ استعلام استفاده گیفت کارت را از شرکت مربوطه بگیرد که جهت رفاه حال مشتریان وبسایت گیفت کارت نوین در این راستا آموزش ردیم دیت را در بخش آموزش ها قرار داده است. چنانچه بعد از گرفتن استعلام کد قبل از فروش از فروشگاه مصرف شده باشد پشتیبانی گیفت کارت نوین پاسخگوی شما می باشد و پروسه بررسی گیفت کارت شما زمان میبرد.
نکته1: پروسه بررسی گیفت کارت شما زمان میبرد و مشتری موظف تا هرزمان که بررسی این پروسه زمان بگیرد شکیبایی داشته باشد.
نکته 2: تحت هیچ شرایطی مبلغ جنس فروخته شده عودت داده نمی شود تنها درصورت مشخص شدن مشکل از سوی فروشگاه تعویض میگردد.
7. از آنجا که اعمال قوانین و تغییرات در قوانین در هر زمان و بدون اطلاع قبلی برای وبسایت گیفت کارت نوین محفوظ می باشد ،خریدارموظف است قبل از هربار خرید خود به بخش قوانین سایت مراجعه نماید. و هربار خرید شما منوط به داشتن مطالعه قبلی قوانین می باشد.
در صورت هرگونه سوال و ابهام در قوانین می توانید بامراجعه به بخش تماس با ما مسائل خود را مطرح کنید. باتشکر - مدیریت وبسایت
آدرس : فارس ، کازرون ، خیابان امام خمینی ،کوچه جنب مخابرات ، سمت چپ مدرسه شاهد ، درب سوم
تلفن دفتر : 07158205367
تلفن همراه : 09353077185

  • آدرس : فارس ، کازرون ، خیابان امام خمینی ،کوچه جنب مخابرات ، سمت چپ مدرسه شاهد ، درب سوم
  • پشتیبانی: گفتگوی آنلاین در صفحه اصلی سایت از ساعت 8 تا 16 فعال میباشد. از ساعت 16 تا 12 در تلگرام آماده پاسخگویی هستیم.
  • تلگرام 09353077185
  • دفتر 071-58205367
  • ایمیل supp.ngiftcard@gmail.com