>
آموزش ردیم کردن گیفت کارت ایکس باکس - خرید گیفت کارت

آموزش ردیم کردن گیفت کارت ایکس باکس

ردیم کردن گیفت کارت ایکس باکسنحوه استفاده از گیفت کارت ایکس باکس

در اولین قدم بایستی کشور حساب کاربری live یا مایکروسافت شما آمریکایی باشد. برای رسیدن به این هدف می تواتید به به آدرس https://billing.microsoft.com بروید و با حساب کاربری خود وارد شوید. در این جا امکان دارد مایکروسافت برای اطمینان از هویت شما یک کد امنیتی برای شما ارسال نماید که با وارد کردن کد ارسال شده می توانید این مرحله را پشت سر بگذارید:


ردیم کردن گیفت کارت ایکس باکس

در گام بعدی ، با صفحه ای شبیه عکس زیر مواجه می شوید :

اکنون بایستی تا پایین صفحه لیست را از نظر بگذرانید تا کشور حساب کاربری خود را پیدا کرده و برای تغییر کشور روی آن کلیک نمایید:

اکنون در صفحه ی جدیدی که باز شده است ، کشور آمریکا را انتخاب کنید :

بعد از تغییر کشور حساب کاربری به امریکا به صفحه ی اول باز می گردید. اکنون باید در منوی بالا گزینهProfile را انتخاب کنید تا از آنجا بتوانید آدرس محل سکونت و شماره تلفن و کدپستی را وارد نمایید: سپس این صفحه برای شما باز می شود که با انتخاب edit profile ای امکان برای شما فراهم خواهد شد تا مشخصات خواسته شده را وارد نمایید:

برای اینکه بتوانید مشخصات را وارد کنید لازم است آدرس آمریکا را داشته باشید:  

در صورتی که آدرس آمریکا را ندارید می توانید به آدرس اینترنتی https://fakeusaaddress.com مراجعه کرده و در همان صفحه اول ، آدرس وسط صفحه را بکار ببرید:

اکنون می توانید آدرس را در جاهای مشخص شده وارد کرده و در آخر آن را ذخیره نمایید:

اکنون از فهرست بالای صفحه به قسمت Payment Options بروید و سپس گزینه Redeem Card را انتخاب نمایید:  

اکنون در این صحفه جدید لازم است که کد 25 کاراکتری گیفت کارت مایکروسافت را خریداری کرده اید را وارد کرده و سپس گزینه Next را انتخاب کنید .

بعد از طی آخرین مرحله اکانت شما شارژ می شود و شما می توانید از آن استفاده نمایید. شایان ذکر است همانگونه که می بینید بعد از Redeem کردن ، تراز حساب کاربری شما نیز به همان مقدار تغییر می نماید. با مراجعه به سایت اکس باکس https://xbox.com نیز می توان برای Redeem نمودن گیفت کارت مایکروسافت اقدام نمود. برای این کار بعد از وارد شدن به این سایت ، بر روی Account موس را نگه داشته و سپس گزینه Redeem code را انتخاب نمایید.

با این کار صفحه ی جدیدی برای شما باز می شود که در اینجا نیز بایستی گزینه Redeem را انتخاب نمایید:

سپس در صفحه ی بعدی باید کد گیفت کارت مایکروسافت 25 کارکتری را وارد نموده و سپس گزینه Redeem را فشار دهید: