>
آموزش ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن PS4 - خرید گیفت کارت

آموزش ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن

ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن


ردیم کردن گیفت کارت پلی استیشن

روش استفاده و شارژ گیفت کارت پلی استیشن پلاس

قبل از هر اقدامی باید یک گیفت کارت پلی استیشن یا پلی استیشن پلاس را خریداری نمود . بعد از پرداخت آنلاین بلافاصله کد کارت نشان داده شده و همزمان یک اس ام اس و یک ایمیل که شامل کد است برای خریدار ارسال می گردد. شایان توجه است که این گیفت کارتهای پلی استیشن دارای اسکن هستند و از لحاظ قانونی مشکلی ندارند. اگر کسی بخواهد که از این گیفت کارتها استفاده نماید لازم است اول یک حساب کاربری Sony ایجاد کند . برای این کار باید به آدرس https://account.sonyentertainmentnetwork.com مراجعه کرده و گزینه Create a New Account را انخاب نمود . در صورتی که از قبل حساب کاربری دارید نام کاربری و رمز حساب کاربری خود را وارد نموده و وارد شوید. توجه داشته باشید وقتی که می خواهید حساب کاربری بسازید، حتماً کشور خود را آمریکا انتخاب کنید . با مراجعه به سایت https://fakeusaaddress.com می توانید آدرس و تلفن آمریکا را بدست آورید . در همان صفحه ی اول این سایت در وسط صفحه آدرس آمریکا قابل مشاهده است. در صورتی که صاحب حساب کاربری هستیدکافیست به آدرس https://account.sonyentertainmentnetwork.com بروید و نام کاربری و رمز خود را وارد نموده و وارد شوید:  

بعد از این برای اینکه از کشور خود اطمینان حاصل نمایید به قسمت Account بروید .

وقتی وارد قسمتAccount شدید اول وارد قسمت Billing Information شده از مطمئن شوید که کشور و آدرس آمریکا باشد.

بعد از آن می توانید کلید Redeem Prepaid Card را انتخاب نموده و پس از وارد کردن کد گیفت کارت روی گزینه Continue کلیک نمایید.

در صورت رعایت تمام موارد فوق شارژ حساب کاربری شما با موفقیت انجام خواهد شد. جهت خرید گیفت کارت به فروشگاه گیفت کارت نوین مراجعه کنید.